top of page
svatby pronajem

SVATBY PRONÁJEM

SEZONA 2024 a zbývající volné víkendy: 17.5, 2.8., 6.9.

Pokud máte rádi přírodu s nádechem historie, tak je Brožův mlýn přímo pro Vás!

DSC_6255-Edit.jpg
DSC_8298.jpg

KAPACITA

Mlýn je svou kapacitou vhodný jak pro malé svatby, tak pro větší veselky s rozumným maximem někde kolem 150ti hostů. 

K noclehu nabízíme 5 pokojů (včetně krásného  malovaného pokoje pro novomanžele) se 17ti místy v postelích (7x postel, 5x dvojpostel) + dalších 8 míst na matracích na půdě. Pro nocležníky se spacákem je další místo pod střechou a mimo to se v okolí nachází dostatek ploch na loukách pro stany. To vše samozřejmě v ceně pronájmu.

Možnosti ubytování v blízkém i vzálenějším okolí jsou velmi široké, shrnuli jsme je zde v TABULCE

IMG20220902133323.jpg
2022_07_30_svatba_fran_a_klara_2400px-0904.jpg
DSC_0355.jpg

V blízkém okolí (Sobotka 8km, Libáň 5km, Dětenice 7km) je mnoho dalších ubytovacích kapacit a rádi poskytneme jejich seznam s kontakty. 

Máme dvě parkoviště – jedno vedle mlýna pro omezený počet aut a druhé na poli na kopci přibližně 5 minut pěšky.

Určitě nám nebude vadit, když svoji svatbu budete chtít oslavit i se svými domácími mazlíčky.

JÍDLO

Catering můžete mít vlastní, nebo Vám rádi zprostředkujeme nějaký námi prověřený dle konkrétních požadavků. Na místě je kuchyně se základním vybavením. 

DSC_8249.jpg
DSC_9003.jpg

BAR

Vzhledem k našim dlouholetým zkušenostem s provozem barů a kaváren jsme Vám schopni nabídnout zajímavé ceny i personál. Bar je vytvořen přímo pro dané místo a stačí ho pouze naplnit obsahem a pivo může téct proudem. Profesionální výčepní zařízení umožňuje narazit zároveň až 4 různé sudy. 

VYBAVENÍ A VÝZDOBA
 

V ceně jsou stoly a židle (70ks, viz foto), lehátka s polštářky, další stolky nebo sokly pro umístění darů/dekorací/etc…, 40m žárovkových girland,sklenice na svíčky a řada dalších drobností… 

FOTOGRAF 

Členem našeho teamu je i talentovaný svatební fotograf Honza Hromádko, jeho práce je k vidění zde, tak ho neváhejte kontaktovat!  https://trueromance.photography/

OBŘADNÍ MÍSTO

Za mlýnem se nachází krásná louka, která je jako stvořená pro obřad. Z jedné strany zelená louka a z druhé strany vysoké stromy, které poskytují příjemný stín v horkých letních dnech. 

Pokud máte zájem o místně příslušného oddávajícího, obraťte se prosím na matriku v Libáni

DSC_8275.jpg
DSC_3776.jpg

NOČNÍ KLID

Mlýn se nachází na samotě,  ovšem vzhledem k tomu, že hluk se údolím nese do dáli, s živým hraním se musí končit nejpozději ve  22:00 hodin. Zábava pak pokračuje dál v celém areálu, ovšem pokud se jedná o reprodukovanou hudbu, pro tu je vyhrazena už jen stodola s barem a pro ohňostroje a další létající hořící předměty typu lampiony štěstí platí bohužel zákaz úplný.

CENA

Se základním pronájmem se počítá od pátku do neděle a cena je 60 000,- vč. DPH. Je v ní zahrnuto vše výše zmíněné plus kompletní energie, spotřeby a dřevo na oheň.

DSC_2573.jpg
image.png
2022_07_30_svatba_fran_a_klara_2400px-0602.jpg
image.png
bottom of page