top of page
svatby pronajem

SVATBY PRONÁJEM

STÁLE MÁME VOLNÉ TERMÍNY NA LEOŠNÍ SEZONU! (2023), další info na brozuvmlyn@gmail.com 

Pokud máte rádi přírodu s nádechem historie, tak je Brožův mlýn přímo pro Vás!

DSC_6255-Edit.jpg
DSC_8298.jpg

KAPACITA

Mlýn je svou kapacitou vhodný jak pro malé svatby, tak pro větší veselky s rozumným maximem někde kolem 150ti hostů. 

V současnosti nabízíme 4 pokoje - krásný malovaný pokoj pro novomanželé (jedna hlavní místnost a jedna vedlejší se dvěma postelemi) a dalších cca 10 postelí (jedna místnost v přízemí mlýna, druhá v podkroví). Ve vejminku je takzvaná noclehárna o ploše 50m2 pro hosty se spacákem a mimo to se v okolí nachází dostatek ploch na loukách pro stany. To vše samozřejmě v ceně pronájmu.

Možnosti ubytování v blízkém i vzálenějším okolí jsou velmi široké, shrnuli jsme je zde v TABULCE

IMG20220902133323.jpg
2022_07_30_svatba_fran_a_klara_2400px-0904.jpg
DSC_0355.jpg

V blízkém okolí (Sobotka 8km, Libáň 5km, Dětenice 7km) je mnoho dalších ubytovacích kapacit a rádi poskytneme jejich seznam s kontakty. 

Máme dvě parkoviště – jedno vedle mlýna pro omezený počet aut a druhé na poli na kopci přibližně 5 minut pěšky.

Určitě nám nebude vadit, když svoji svatbu budete chtít oslavit i se svými domácími mazlíčky.

JÍDLO

Catering můžete mít vlastní, nebo Vám rádi zprostředkujeme nějaký námi prověřený dle konkrétních požadavků. Na místě je kuchyně se základním vybavením. 

DSC_8249.jpg
DSC_2420.jpg

BAR

Vzhledem k našim dlouholetým zkušenostem s provozem barů a kaváren jsme Vám schopni nabídnout zajímavé ceny i personál. Bar je vytvořen přímo pro dané místo a stačí ho pouze naplnit obsahem a pivo může téct proudem.

VYBAVENÍ A VÝZDOBA
 

V ceně jsou stoly a židle (70ks, viz foto), lehátka s polštářky, další stolky nebo sokly pro umístění darů/dekorací/etc…, 40m žárovkových girland,sklenice na svíčky a řada dalších drobností… 

FOTOGRAF 

Členem našeho teamu je i talentovaný svatební fotograf Honza Hromádko, jeho práce je k vidění zde, tak ho neváhejte kontaktovat!  https://trueromance.photography/

OBŘADNÍ MÍSTO

Za mlýnem se nachází krásná louka, která je jako stvořená pro obřad. Z jedné strany zelená louka a z druhé strany vysoké stromy, které poskytují příjemný stín v horkých letních dnech. 

Pokud máte zájem o místně příslušného oddávajícího, obraťte se prosím na matriku v Libáni

DSC_8275.jpg
DSC_3776.jpg

NOČNÍ KLID

Mlýn se nachází na samotě,  ovšem vzhledem k tomu, že hluk se údolím nese do dáli, s živým hraním se musí končit nejpozději ve  22:00 hodin. Zábava pak pokračuje dál v celém areálu, ovšem pokud se jedná o reprodukovanou hudbu, pro tu je vyhrazena už jen stodola s barem a pro ohňostroje a další létající hořící předměty typu lampiony štěstí platí bohužel zákaz úplný.

CENA

Se základním pronájmem se počítá od pátku do neděle (příjezd pátek odpoledne, předání areálu v neděli do 15:00 hodin) a cena je 55 000,- včetně DPH, přičemž součástí je vše výše zmíněné + energie a další spotřeby. Cokoliv dalšího není problém domluvit a cenu podle toho upravit, bary a catering s vámi rádi domluvíme zvlášť. 

DSC_2573.jpg
DSC_8314.jpg
bottom of page